Frezarki CNC
Firmy kurierskie

Firmy kurierskie (5)Robiąc zakupy przez internet poza czasem przygotowania naszej przesyłki, musimy doliczyć czas trwania samego transportu. Często na stronie internetowej wyświetla się informacja „wysyłka: 2-3 dni robocze”. Należy upewnić się, czy chodzi o czas trwania wysyłki, czy przygotowanie towaru do niej. Zazwyczaj chodzi o drugą opcję.
Firm dostarczających przesyłki na rynku pojawia się coraz więcej. Mamy do wyboru nie tylko usługi kurierskie, czyli takie gdzie pracownik firmy – kurier – dostarczy nam zamówiony towar do domu, ale także odbiór osobisty w punktach oraz specjalnych maszynach, w których znajdują się nasze dostarczone paczki. Taka opcja jest idealną dla osób pracujących w nietypowych godzinach, ponieważ możliwość odbioru jest przez 24h/dobę.
Firmy kurierskie prześcigają się w oferowanych przez siebie usługach, ich cenie oraz czasie dostarczenia, jednak nadal widoczny jest brak postępu w kwestii wyboru godzin dostarczenia przesyłek. W niewielu firmach mamy możliwość wyboru godzin późniejszych niż 9-14, a jeśli takowa się pojawia, bardzo często jest wysoko płatna.

Inne artykuły o transporcie oraz motoryzacji:

About the author

Podobne wpisy: